+22- Türk istihbaratçılar, Kafa kesme görüntülerini yayınlamayın

Türk istihbaratçılar 'Kafa kesme görüntülerini yayınlamayın' 

Türk istihbaratçılar Suriyeli muhaliflere akıl verdi: 'Kafa kesme görüntülerini yayınlamayın'.


Türk istihbaratçıların Suriye'de son dönemde yayımlanan vahşi infaz görüntülerinden dolayı ilişkide oldukları silahlı grup liderlerini sert şekilde uyardıkları bildirildi.

Türk istihbaratçıların Suriye'de son dönemde yayımlanan vahşi infaz görüntülerinden dolayı ilişkide oldukları silahlı grup liderlerini sert şekilde uyardıkları bildirildi.
 

 

+22- İşte Şerefsiz Özgür Ordu'nun Kafa kesme görüntüleri...

 

Dinsiz olmak ne demektir? Hangi din yaratıcıdan gelmiştir?

Allah’ın doğruları nelerdir, şunlara mı evet demektedir?

İşte Dindarlar, İşte Kur’an doğruları…

Türk Milleti de acilen silahlanma hakkını kullanmaya mecbur bırakılmaktadır.

Aksi halde bu şerefsizler Allah adına kafalarınızı, çocuklarınızın gözü önünde kesecek ve kadınlarınızı, kızlarınızı ganimet olarak paylaşacaklardır.

Çünkü Kur'an böyle emrediyor diye bunu Farz olarak görmektedirler.

A. Dursun

***

Özgür Suriye Ordusu diye aşağılık katiller ordusu yaratmış olmayın

ÖZGÜR SURİYE ORDUSU'NUN FARKI NE?

TEKBİR SESLERİYLE KAFA KESİYORLAR

http://www.habervaktim.com/videogaleri/videoizle.php?id=2244
 

 

Neden Kafa kesiyorlar, Kur'an emrediyor mu? 

 

Bir senaryo yazarına, en korkunç, en kanlı, insanlık tarihinde iz bırakacak bir senaryoyu nasıl yazarsın diye soralım.

Bakalım şunları yazabilecek mi?

Kur'an:
MAİDE SURESİ: 38 Hırsızlık yapan erkek ve kadının, yaptıklarına karşılık Allah'tan bir ceza olarak ellerini kesin. Allah Azîz'dir, Hakîm'dir.

A'RAF SURESI:  124 "Ellerinizi ve ayaklarınızı çaprazlama keseceğim, sonra da hepinizi asacağım."

TÂHÂ SURESİ: 71 Firavun dedi: "Ben izin vermeden ona inandınız öyle mi? O size, büyüyü öğreten büyüğünüzdür. Yemin olsun, ellerinizi, ayaklarınızı çaprazlama keseceğim ve yemin olsun sizi hurma ağaçlarına asacağım. O zaman iyice bileceksiniz, hangimizin azabı daha şiddetli ve sürekli."

ŞUARA SURESI:  49 Firavun haykırdı: "Ben size izin vermeden ona inandınız ha! Anlaşıldı, o sizin hepinize sihirbazlığı öğreten büyüğünüz. Yakında bileceksiniz. Yemin olsun, ellerinizi, ayaklarınızı çaprazlamasına keseceğim ve yemin olsun sizi toptan asacağım."

İBRAHİM SURESİ: 6 Mûsa'nın, kendi toplumuna şöyle dediği zamanı da hatırla: "Allah'ın üzerinizdeki nimetini anın! Hatırlayın ki, sizi Firavun'un hanedanından kurtarmıştı. Onlar size azabın en kötüsüyle acı çektiriyorlar, erkek çocuklarınızı boğazlıyorlar, kadınlarınıza hayâsızca davranıyorlar/kadınlarınızın rahimlerini yokluyorlar/kadınlarınızı hayata salıyorlardı. İşte bunda sizin için Rabbinizden gelen çok büyük bir deneme ve ıstırap vardır."

KASAS SURESI: 4 Gerçek şu: Firavun o yerde egemenlik kurmuş ve ora halkını gruplara ayırmıştı. Onlardan bir topluluğu horlayıp eziyordu: Bu topluluğun erkek çocuklarını boğazlıyor, kadınlarına hayâsızca davranıyor/kadınların rahimlerini yokluyor/kadınlarını hayata salıyordu. O gerçekten fesadı yayanlardandı.

BAKARA SURESİ:  49 Sizi Firavun hanedanından kurtardığımızı da hatırlayın. Hani, onlar size azabın en çirkiniyle kötülük ediyorlardı: Erkek çocuklarınızı boğazlıyorlar, kadınlarınıza hayâsızca davranıyorlar/kadınlarınızın rahimlerini yokluyorlar/kadınlarınızı hayata salıyorlardı. İşte bunda sizin için, Rabbinizden gelen büyük bir ıstırap ve imtihan vardı.

İBRAHİM SURESİ: 17 Onu yutmaya çalışacak ama boğazından geçiremeyecek. Ölüm her yandan üstüne gelecek de bir türlü ölmeyecek. Arkasından da dehşetli bir azap.

NEML SURESI: 21 "Ona acımasızca azap edeceğim, beki de onu boğazlayacağım yahut da bana mutlaka açık bir kanıt getirecek."

SAFFAT SURESİ: 102 Çocuk onunla birlikte koşacak yaşa gelince, İbrahim dedi: "Yavrucuğum, uykuda/düşte görüyorum ki ben seni boğazlıyorum. Bak bakalım sen ne görürsün/sen ne dersin?" "Babacığım, dedi, emrolduğun şeyi yap! Allah dilerse beni sabredenlerden bulacaksın."

Ne dersiniz yazabilir mi?

Ama tanrıya yazdırmışlar…

O nedenle canlı canlı, Allah için boğazlıyorlar...


Tevrat:

YASANIN TEKRARI: Yas.25: 12 kadının elini keseceksiniz; ona acımayacaksınız.

YEREMYA: Yer.48: 37 "Herkes saçını sakalını kesecek, Elini yaralayacak, Beline çul saracak.

HEZEKİEL: Hez.23: 25 Öfkemi sana yönelteceğim, onların sana kızgınlıkla davranmalarını sağlayacağım. Burnunu, kulaklarını kesecekler. Sağ kalanları kılıçla öldürecekler. Oğullarını, kızlarını alacaklar, sağ kalanları ateş yakıp yok edecek.

MEZMURLAR (ZEBUR) DEVAMI: Mez.94: 6 Dulu, garibi boğazlıyor, Öksüzleri öldürüyorlar.

ÖZDEYİŞLER: Özd.13: 3 Dilini tutan canını korur, Ama boşboğazın sonu yıkımdır.

ÖZDEYİŞLER: Özd.23: 2 İştahına yenilecek olursan, Daya bıçağı kendi boğazına.

YEŞAYA: Yşa.14: 21 Atalarının suçundan ötürü Babil Kralı'nın oğullarını boğazlamak için yer hazırlayın. Kalkıp dünyayı sahiplenmesinler, Yeryüzünü kentlerle doldurmasınlar.

YEŞAYA: Yşa.34: 2 RAB bütün uluslara öfkelendi, Onların ordularına karşı gazaba geldi. Onları tümüyle mahvolmaya, Boğazlanmaya teslim edecek.

YEŞAYA: Yşa.65: 12 Ben de sizi kılıca kısmet edeceğim, Boğazlanmak üzere eğileceksiniz hepiniz. Çünkü çağırdığımda yanıt vermediniz, Konuştuğumda dinlemediniz; Gözümde kötü olanı yaptınız, Hoşlanmadığımı seçtiniz."

YEREMYA: Yer.25: 34 Haykırın, ey çobanlar, Acı acı bağırın! Toprakta yuvarlanın, ey sürü başları! Çünkü boğazlanma zamanınız doldu, Değerli bir kap gibi düşüp parçalanacaksınız.

YEREMYA: Yer.51: 40 "Onları kuzu gibi, koç ve teke gibi Boğazlanmaya götüreceğim."

AĞITLAR: Ağı.2: 21 Gençler, yaşlılar sokaklarda, yerlerde yatıyor, Kılıçtan geçirildi erden kızlarımla gençlerim, Öfkelendiğin gün öldürdün onları, acımadan boğazladın.

İncil:
MATTA:  Mat.18: 28 "Ama köle çıkıp gitti, kendisine yüz dinar borcu olan başka bir köleye rastladı. Onu yakalayıp, 'Borcunu öde' diyerek boğazına sarıldı.

YAKUP'UN MEKTUBU:  Yak.5: 5 Yeryüzünde zevk ve bolluk içinde yaşadınız. Boğazlanacağınız gün için kendinizi besiye çektiniz.

PETRUS'UN İKİNCİ MEKTUBU:  2.Pe.2: 12 Ama anlamadıkları konularda sövüp sayan bu kişiler, içgüdüleriyle yaşayan, yakalanıp boğazlanmak üzere doğan, akıldan yoksun hayvanlar gibidir. Hayvanlar gibi onlar da yıkıma uğrayacaklar.

VAHİY:  Va.5: 9 Yeni bir ezgi söylüyorlardı: "Tomarı almaya, Mühürlerini açmaya layıksın! Çünkü boğazlandın Ve kanınla her oymaktan, her dilden, Her halktan, her ulustan İnsanları Tanrı'ya satın aldın.

VAHİY:  Va.6: 4 O zaman kızıl renkte başka bir at çıktı ortaya. Binicisine dünyadan barışı kaldırma yetkisi verildi. Bunun sonucu olarak insanlar birbirlerini boğazlayacaklar. Atlıya ayrıca büyük bir kılıç verildi.

VAHİY:  Va.18: 24 Peygamberlerin, kutsalların Ve yeryüzünde boğazlanan herkesin kanı Sende bulundu."

Zebur:
94. Mezmur:  Mez.94: 6 Dulu, garibi boğazlıyor, Öksüzleri öldürüyorlar.

 

**********

 

Tanrılar sürekli öldürün der mi?

http://ahmetdursun374.blogcu.com/tanrilar-surekli-oldurun-der-mi/8488918

 

 

"Ya istiklal ya ölüm… İşte halâs-ı hakiki isteyenlerin parolası bu olacaktır."

Gazi Mustafa Kemal

 

 

Şimdi biz soruyoruz, geçiş, Tatlı mı olacak, kanlı mı?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !