Embed

Angelia Bacımız organ tüccarı mı?

Angelia Bacımız organ tüccarı mı?  

 

Angelia Jolie Ankara'da Prof. Dr. Yaman Tokat ile gizli bir görüşme yapmış.
 

 


Jolie, "Hepatit-C yüzünden karaciğerimin iflas ettiğini ve yaşamam için acil organ nakli gerektiğini söylüyorlar. Siz ne diyorsunuz?" diye sormuş aldığı yanıt ise, “Nakil Şart” olmuş.

Gaziantep ve Kilis'te Suriyeli göçmenlerin kaldığı kampları Özel Temsilcisi ziyaret etmesinin arkasındaki sır bu olabilir mi?

14 Eylül'de de Ankara'da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve bakanlarla görüşmesinden sonra Prof. Dr. Yaman Tokat’ın Jolie ile görüşmeye gitmesi ilginç değil mi?

Mülteci kamplarına zırt vırt gitmesinin arkasında iki neden olabilir.

Birincisi hep söylediğim hatta teröristlere götürdüğü silahları bile yakalattığı o görüntüler yani terörizme verdiği destek ikincisi de hastalığı için kimsesiz çocukların içinden sağlıklıları seçip organlarından istifade etmek olabilir. 


 Olabilir diyorum bu benim tahminim.

Düşünsenize Jolie her gittiği ülkeden çocuk toplamasının amacı ne olabilir ki?

Zekâlarını ölçtürerek mi topladı, sağlık durumlarını ölçtürerek mi?

Prof. Dr. Yaman Tokat’ın da Organ Nakli üzerinde çalıştığını üstüne koyarsak Angelina bacımızdan şüphelenmemek için bir sebep kalmamış olmuyor mu?

Karakaşımıza, karagözümüze hayrandır da onun için mi uğraşmıştır?

Angelina Jolie-, Brad Pitt çiftinin 3'ü evlatlık 3'ü biyolojik olmak üzere 6 çocukları olduğunu ve hangi ülkelerden evlatlıkları nasıl seçtiğini Google amcadan araştırırsanız şüphelerimin kaynağını sanırım göreceksiniz.

25 Eylül 2012

Ahmet Dursun 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !