Bilal Erdoğan PKK'lı mı Laik mi?

Bilal Erdoğan PKK'lı mı Laik mi?

 

Muharrem İnce bilerek mi bilmeden mi anlayamadım bir noktaya temas etmiş.

Demiş ki;

Başbakan Erdoğan'ın, birisi 60, diğeri ise 69 aylık iki torun sahibi olduğunu belirten İnce, ''Kanuna göre her iki çocuğun da okula başlaması gerekir. Kanun hükümlerini yürürlükten kaldıran genelgeye göre ise, 69 aylık olan torunun okula başlaması gerekir. Kendisine soruyoruz, kendi torunu otomatik kaydının yapıldığı okula devam edecek midir? "Yoksa tedavi olurken" kendi çıkardığı Tam Gün Yasasına uymadığı gibi, torunu için özel bir çözüm mü bulacaktır?

 


Burada dikkat çeken kelime "Yoksa tedavi olurken" diyen satırlarda anlamını buluyor.

Çünkü 8 Eylül 2012'de "...Ofisten saat 22.00 sıralarında ayrılan Erdoğan'a oğlu Bilal Erdoğan ve torunu da eşlik etti." satırları daha da anlam kazanmış olmuyor mu?

Velev ki torunu da nasiplensin diye hastaneye gitti ve diyelim ki rapor aldı.

Hemen Milli Eğitim Bakanı'nın "5,5 yaşındaki çocuklarını okula göndermeyen aileler normal değil, PKK’lı ve laik" sözünü anımsatarak asıl soruyu ben sormaz mıyım.

Burak ya da Bilal (!) Erdoğan PKK'lı mı, Laik mi?


Yakında ne olduğunu göreceğiz demektir.

10 Eylül 2012

A. Dursun

 

 

Erdoğan’ın 41 küsur yıl önce hazırladığı parti amblemi

 


***
 


Esra Albayrak, 29 Aralık 2006′da da bir erkek çocuk dünyaya getirmiş ve adına da Ahmet Akif adı verilmişti.


Başbakan Erdoğan’nın, oğlu Bilal Erdoğan’ın Reyyan Erdoğan ile evliliğinden, 2007 yılının Eylül ayında doğan Ömer Tayyip adını verdikleri bir torunu daha bulunuyor.
Kızı Esra’dan olan torunu Ahmet Akif’ten sonra aynı yıl Ağustos ayında Erdoğan ikinci kez dede oldu. Yine bir erkek torun sahibi oldu. Oğlu Bilal Erdoğan ile gelini Reyyan Erdoğan’dan doğan bebeğe Ömer Tayyip adı kondu.

tayyip.net

***

‘Torun Erdoğan da okula başlıyor’

05 Eylül 2012
Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, okula başlama yaşında kimseye ayrıcalık yapılmayacağını belirterek, “Başbakan Erdoğan’ın torunu, Cumhurbaşkanı’nın torunu da ayrıcalığa tabi tutulmaz” dedi.

ANKARA Milliyet

 CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 60 ve 69 aylık iki torununun bulunduğunu hatırlatarak, Başbakan’ın iki torununun da okula gidip gitmeyeceğini gündeme getirmişti. Bakan Dinçer dün katıldığı bir televizyon programında “Genel bir kuralı hatırlatmak istiyoruz. 66 ayı dolduranlar okula gidecek. Başbakan Erdoğan’ın torunu, Cumhurbaşkanı’nın torunu da ayrıcalığa tabi tutulmaz” dedi.

***

Vatani görevini Burdur'da 58'inci piyade eğitim Alayı’nda 115. dönem döviz bedelli olarak yapan başbakan recep Tayyip Erdoğan’ın küçük oğlu Bilal Erdoğan, 21 günlük askerliği tamamlayarak terhis oldu.

http://www.vidivodo.com/video/bilal-erdogan-terhis-oldu-burdur-gazeteport/450241

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !