Bir Müslüman'ın daha kaşıntısı tutmuş.

Atamızın babasını merak ediyorsan anana soracaksın. Muhammed 6 yaşındaki kızları kucaklarken peygamber oluyor M. Kemal (bu şerefsizlere göre) 13 yaşındakini hoplatıyor.

 

Demek ki M. Kemal 5 yaşındakini hoplatamadığı için bunları söylüyorlar.

 

Anası kaç yaşında eşikten atlamış, sandalyeye çıkmış haberi yok deyyus-u ekberin.

 

Ah atam ah, analarını 5 yaşındayken hoplatsaydın Peygamber olacaktın ya bilememişsin.

 

Ne de olsa kanın, sütün bozuk değildi.

 

Bozuk olsaydı yine Peygamber olurdun.

A. Dursun

 

***

 

 

SUÇ DUYURUSU İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ!

Sosyal medya ağı Twitter'da Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK'e, akıl almaz hakaretler yağdıran Alper Terzioğlu adlı meczup hakkında sabah Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunacağım..

 

Avukatım Ümit YAŞAR'ın hazırladığı şikayet dilekçesini sizinle paylaşıyorum...

 

Dilekçede kendinizle ilgili değişiklikleri yaparak, bulunduğunuz bölgedeki CUMHURİYET SAVCILIKLARINA sizler de BAŞVURUN LÜTFEN.. Gemi azıya almış bu meczup zihniyetin bedel ödemesini sağlayacak yasalarımız da, Savcı ve Hakimlerimiz de var..

 

Kolunu kıpırdatmayanlar olursa da TARİHE DÜŞECEĞİMİZ NOTUMUZ var..


HAYDİ !! Aşağıda hakaretlerinden bir bölümünün fotoğrafı olan Alper Terzioğlu için Türk yargısının kapısına.. Ben yarın sabah o kapıda olacağım..ŞİŞLİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA
İSTANBUL
MÜŞTEKİ : Yunus Murat İDE
Yeşilce Mahallesi Dalgıç Sokak No:13 Kağıthane/ İSTANBUL
ŞİKAYET OLUNAN : Alper Terzioğlu
Şerifali Mevkii Barbaros Caddesi Söyleşi Sok. No:23 Blok
Ümraniye /İstanbul – TÜRKİYE
KONU : ATATÜRK’e hakaret, sövme.
SUÇ TARİHİ : 12 Eylül 2012


AÇIKLAMALAR :
1- Yukarıda adı ve adresi belirtilen Alper Terzioğlu isimli şahıs, sosyal medya ağı Twitter’daki şahsi hesabındaki paylaşımlarında, Mustafa Kemal Atatürk’e “Piç, Genelevde çalışan bir kadının babası belli olmayan çocuğu, 13 yaşındaki kızı becerdi” gibi ithamlarla hakaret içerikli paylaşımlarda bulunmuştur. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım için de kaynağı belli olmayan sözde evrakla “Genelev çalışanı ve orospu” ithamlarında bulunmuştur. Söz konusu suçun işlendiği günün yazışma kayıtları ektedir. Bu yazışmaların Bilişim Suçları Bürosu’nca internetteki IP adresi aracılığıyla temini mümkündür.

 

2- Şikâyet olunan şahsın bu eylemi, devletimizin kurucusu, büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve merhum annesi Zübeyde Hanım şahsında, kendilerinin temsil ettikleri ve toplum gözünde yer etmiş yüce makamlarına hakaret ve saygısızlık olarak kalmamış; şahsımla birlikte, anılan iletileri okuyan birçok yurttaşı da infial haline getirecek bir menfi etki yaratmıştır. Bu sebeple, anılan şahsın cezalandırılmasını temin amacıyla gerekli soruşturmanın yapılıp şahıs hakkında kamu davası açılmasını talep etmem gerekmiştir.


SONUÇ VE TALEP : Yukarıda arz edilen ve re’sen dikkate alınacak nedenlerle, Alper Terzioğlu’nun, 5816 sayılı Atatürk'ü Koruma Kanunu’na açıkça muhalefet oluşturan, aynı zamanda kişilik haklarına açıkça saldırıda bulunan, ifadeleriyle toplumda infial yarabilecek bu eyleminin cezalandırılmasını temin için kamu davası açılmasını arz ve talep ederim. …../…../………….


MÜŞTEKİ
Yunus Murat İDE


(Bengütürk Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni)

Kaynak...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !