Embed

BİZİM İÇİN HER YER SAMSUN

Vatan yazarı Mustafa Mutlu Demiş ki;…/…

Huzuruna gidip saygı duruşunda bulunmayı, “Sap gibi beklemek” olarak nitelendirebiliyorlarsa...

Evinin olduğu orman çiftliğini peşkeş çekebiliyorlarsa ellerini kollarını sallayarak...

Ona Deccal...

Ona veled-i zina...

Ona iblis diyebiliyorlarsa...

 


…/…Facebook’ta Atatürk resimlerini paylaşarak korunmuyor Cumhuriyet

Ne olur gücünüzün farkına varın ve kendi kişisel “Samsun’unuza” çıkın artık!Demiş.


Doğrudur, yeniden Samsun'a çıkma zamanı geçmek üzere. Bu sefer "BİZİM İÇİN HER YER SAMSUN" olmalı.

Ahmet Dursun

muhalifgazete.com

*************

19 MAYIS GENELGESİNİ DURDURAN AVUKATTAN 19 MAYIS MESAJI


''YARIN 19 MAYIS 1919’TUR’’

Yarın 19 Mayıs 2012, bir milattır… Lütfen bu tarihe tanıklık etmeye hazır olun. İleride çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacağınız bir miladı yaşayacaksınız çünkü.

Yarın 19 Mayıs 2012…Bu tarihten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Göreceksiniz. Yaşayacaksınız. Bardağı taşıran son damlayı da düşürdüler sonunda. Bardak taştı artık! Sabrın tükendiği tarihtir 19 Mayıs 2012!Öyle ki bir Milletin kurtuluş mücadelesinin ilk adımının atıldığı günü yasaklamaya cüret ettiler. Tıpkı 93 yıl önce Türk’ün vatanına saldırmaya cüret edenler gibi... Nasıl buna cüret edenler geldikleri gibi gitmişlerse, bunların da aynı hazin sonu paylaşacağı günler yakındır. Çünkü yarın, Milletin değerleri ile oynamanın hesabının sorulmaya başlandığı gün olacaktır. Bu tarihi güne tanıklık edeceksiniz. Göreceksiniz! Yaşayacaksınız!

Milleti yine Milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs 2012 Milletin azim ve kararını dosta düşmana gösterdiği gün olacaktır. Yarın bir milattır. Yarın toplumu sindirmeye, korkutmaya çalışanların, vatan topraklarını emperyalistlere pazarlayanların, Cumhuriyetin köküne dinamit koyanların tasfiyesinin başlayacağı gün olacaktır.19 Mayısları yasaklamaya çalışarak ne büyük bir hata yaptıklarının farkına yarın varacaklar. Ancak çok geç kalmışlardır.

 Zira 19 Mayıs uyanıştır, diriliştir, kurtuluştur. Bunu yarından itibaren görecekler, yaşayacaklar.

Yarın ilk ders zilinin çalacağı gündür. Yarından itibaren hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına, yedi düvele dersini vermiş bu Milletin kendileri için hazırladığı ilk dersin zillerinin çaldığına şahitlik olacaklar. Eteklerinin de zilleri çalacak ama iş işten geçmiştir.

Yarın 19 Mayıs 2012… Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiştir. Bütün bu durumdan daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içindedir. Ancak yarın tüm bu olumsuzlukların hiçbir öneminin olmadığını, bu Milletin boyun eğmediğini ve boyun eğmeyeceğini hep beraber göreceğimiz ve göstereceğimiz tarihi bir gün olacaktır.Bu tarihe tanıklık etmeye hazır olun.

Yarın 19 Mayıs 2012.
Yüreğimde tarifi imkânsız bir sevinç var. Müthiş keyifliyim. Çünkü yarın, sadece bir bayram değildir. Yarın uyanış, diriliş ve kurtuluş günüdür. Tanıklığa hazır olun. YARIN ASLINDA 19 MAYIS 1919’TUR!

Avukat Ahmet Gürol ŞAĞBAN

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !