Embed

CHP'yi bölmek için söz verdi.

CHP'yi bölmek için söz verdi.  

 

"Çüş ulan çüş, oha hayvan oha, yavaş gel it yavaş, itten, köpekten adam olduğu nerde görülmüş deyyus-u ekber.

Bir sürü güzel haberin içinde namus bekçiliğine soyunma görevini nereden aldın, sana bu görevi kim verdi, vahi ile mi çalışıyorsun, kendini yeni peygamber mi sandın kaşalot?" Dememizi mi istiyor, bekliyorsun?

Ama demeyeceğim, ne demem gerektiğini sanırım anlamış olmalısın.

A. Dursun

***

MHP Genel Başkan Adayı coştu bir kere!

"Zinayı yasaklayacağız, boşananı döveceğiz" dedi, CHP'yi bölmek için söz verdi.

12 Ekim 2012Ahmet ÜNSAL / MANİSA (AHT)

MHP'nin 4 Kasım'da yapılacak kongresinde Genel Başkanlığa adaylığını açıklayan Op. Dr. Seyfi Şahin, "Biz zinayı yasaklayıp, boşananı döveceğiz. İdamı geri getirip, suç işleyene dünyayı dar edeceğiz" dedi.

MHP'nin 4 Kasım günü yapılacak olan kongresinde Genel Başkanlığa adaylığını açıklayan Op. Dr. Seyfi Şahin, partisinin Manisa İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. İl Başkanı Tamer Akkal ve Ülkü Ocakları Başkanı Onur Pabuççuoğlu'nun karşıladığı Şahin, görüşlerini açıkladı.

"ZİNAYI YASAKLAYIP, BOŞANANI DÖVECEĞİZ"

Kendisinin genel başkan seçilmesi halinde yapacaklarını anlatan Şahin, "Biz Türkiye'yi bir tarım ülkesi haline getireceğiz. Bunun yanında zinayı yasaklayıp, boşananı döveceğiz. İdamı geri getirip, suç işleyene dünyayı dar edeceğiz. Benim ve ekibimin ana düşünceleri böyle" dedi.

"BAYRAĞI İNDİRMEYE ÇALIŞANI ORADA MIHLARIZ"

MHP'nin 10. Büyük Kurultayı'na 10 genel başkan adayı ile girmesinin çok olumlu olduğunu belirten Şahin, kendisinin genel başkan seçilmesi halinde üreten bir millet hayalini gerçekleştireceğini bunun yanında bilim şehirleri kuracaklarını söyledi. "Türk bayrağının kutsallığından söz eden Şahin, "Biz o bayrağı ellettirmeyiz. Onu indirmeye çalışanı orada mıhlarız. Ona hayat hakkı tanımayız. Göreve gelirsek iktidar olur, 1 yıl içinde de terör sorununu kökten tüm uzantılarıyla söker atarız. Bunu yapamazsak da 1 yılın sonunda çeker gideriz" ifadelerini kullandı.

"KÜRDİSTAN'I KURDURTMAYIZ"

Kendi MHP'sinin AB üyeliğine karşı olacağını belirten Şahin, şöyle konuştu: "Biz AB kapısında dizüstü sürünen bir ülke olamayız. Bugünkü iktidar AB hayali için bakanlık bile kurdu. Utanmasalar ABD ve Suriye bakanlığı da kuracaklar. AB sevdasından vazgeçilip içe dönülmesi gerekir. Biz savaş istemiyoruz. Sürekli savaş söylemleri yapan Başbakan'ı uyarıyoruz. Bunun yanı sıra benim AKP'lilerden bir arzum var. Ya Başbakan'ı sustursunlar ya da AKP'yi terk etsinler. Biz Ortadoğu'nun durumunun bozulmasını istemiyoruz. ABD'nin Türkiye'si kendi jandarması gibi kullanmasına izin verilmesin. Bu topraklarda MHP var oldukça Kürdistan'ı kurdurtmayız."

"CHP'Yİ BÖLMEZSEM NAMERDİM"

Yeni Yerel Yönetimler Yasa Tasarısı'nın Meclis'ten derhal geri çekilmesi gerektiğini söyleyen Seyfi Şahin, CHP'nin son yaşanan süreçte AK Parti'den bir farkının olmadığını savundu ve "Ben MHP Genel Başkanı olduğumda CHP'yi bölmezsem namerdim" dedi. CHP'yi PKK severlerin işgal ettiğini öne süren Şahin, ülkeyi bu durumdan kurtaracak tek partinin MHP olduğunu savundu.

MHP'nin son yapılan anketlerde ve seçimlerde sürekli düşüş içinde olmasının ülkücüler tarafından kabullenilmediğini bunun için de gerçek ülkücülerin genel başkan olabilmek için kolları sıvadığını söyleyen Şahin, "Partimizdeki bu aday patlaması MHP'nin bugünkü durumunun eseridir" dedi.

"SEÇİME 1 HAFTA KALAN YAPILAN ANKET DIŞINDA HİÇBİR ANKETİ TANIMAM"

Kamuoyunda açıklanan anket sonuçlarını da eleştiren Şahin, "Ben seçime 1 hafta kalan yapılan anket dışında hiçbir anketi tanımam. Anket sonuçlarını açıklayan firmalar hep yanlı ve taraflı firmalar" diye konuştu.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/784825-mhp-genel-baskan-adayi-costu-bir-kere
jQuery(document).ready(function($){jQuery(function(){jQuery("#msg_39054").css("overflow-y", "hidden");});});

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !