Utanç verici durum, AKP Terör listesine eklensin.

Utanç verici durum, AKP Terör listesine eklensin. 

 

Faysal Mikdat Demiş ki,

"Türkiye halkı kendi çıkarlarına hizmet etmeyen, politikalarında başarısız, halkına baskı yapıp özgürlüklerini kısıtlayan, bölgede terörü desteklemeyen AKP Hükümetini cezalandıracaktır".

İyi de biz bunu halka öğretemiyoruz ki.

Elin oğlu diye tabir ettikleri onlara göre gâvur (gayrimüslim) bilim adamları bir gorile, bir gün öleceğini öğretmiş.Bunu bir de siyasetçilerimize öğreten halk olsa iyi olacak.

Maymunlar para kullanmayı öğrenince fuhuşa başlamışlar, bizim cemaatçiler ancak bunu öğrenebiliyor.

Çocuklarımıza okullarda Muhammed’in hayatını, Arap’ın yavelerini öğretmekten başka işe yaramayan AKP ve Tayyip Efendi  Rabbisini de alıp defolup gitmeden bu millete huzur yok.

A. Dursun***

AKP için çember daralıyor.

Suriye Dışişleri Bakan Yardımcısı: ‘AKP hükümeti uluslararası terör listesine eklenmeli ve cezalandırılmalı’.

7 Eylül 2012Dün gece Suriye’de bir televizyon kanalında açıklamalarda bulunan Suriye Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdat, Suriye’ye saldıran örgütlere destek vermesi nedeniyle AKP hükümetine sert yüklendi.

“Türkiye hükümeti El Kaide’yi destekliyor”
Recep Tayyip Erdoğan’ın başında bulunduğu Türkiye hükümetini El Kaide’yi desteklemekle ve Suriye’ye sızmaları ve halka karşı katliam yapmaları için Vahabi gruplara sınırlarını açmakla suçlayan Mikdat, bu nedenle Erdoğan hükümetinin uluslararası terör listesine eklenmesi ve cezalandırılması gerektiğini savundu.

“Türkiye hükümeti elini Suriye halkının kanına bulaştırdı”
Türkiye hükümetinin elini Suriye halkının kanına bulaştırdığını söyleyen Mikdat, suçlamalarını şu sözlerle sürdürdü:

“Türkiye halkı bu hükümeti çıkarlarına hizmet etmeyen politikalarında başarısız olması, ABD ve İsrail’i memnun etmeyi hedefleyen karşılıksız hizmetler sunması, halkına baskı yapıp özgürlüklerini kısıtlaması ve bölgede terörü desteklemesi nedeniyle cezalandıracaktır.”

“Türkiye halkı AKP hükümetinin politikalarını reddediyor”
Türkiye’de halkın çoğunluğunun AKP hükümetinin politikalarını reddettiği söyleyen Mikdat, Türkiye halkının Suriye halkıyla dayanışma duygularını ifade ettiğini ve Erdoğan’ı kınadığını söyledi.

Türkiye’nin saldırıları ve Türkiye sınırından sızan Vahabi saldırılarına karşı Suriye’nin direneceğini söyleyen Mikdat, Suriye’ye saldırmak için ABD’den aldığı emirlerin Türkiye hükümetinin önceliğini oluşturduğunu kaydetti.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !